Kto widzi twój blog prawniczy

przez rafchmielewski dnia Lipiec 27, 2010

[UWAGA: Ten wpis może być już nieaktualny. Skontaktuj się ze mną, aby ustalić, jakie zmiany w prawie miały miejsce i jak to wpływa na Twoją sytuację.]
*****

Kto odwiedza twój blog prawniczy?

Jeżeli myślisz, że tylko twoi klienci, to…. nie. I NIE dobrze by było, gdyby tylko oni czytali to, co masz do powiedzenia….

Na szczęście wśród gości są również osoby wpływowe (tzw. influencers). „Wpływowe”, to nie znaczy z koneksjami 🙂 Wpływowe, to znaczy mające szerokie grono osób, dla których są autorytetem.

Wśród twoich czytelników są także dziennikarze.

Wśród osób odwiedzających twój blog są też inni prawnicy i studenci, a także osoby urzędowo zajmujące się działem prawa, który opisujesz w swoim blogu.

Sam widzisz, że krąg osób zainteresowanych twoim tematem jest duży, a klienci rekrutują się nie tylko z grona tych, którzy widzą co masz do powiedzenia w blogu prawniczym, ale także są to osoby z polecenia tych, którzy nigdy z twojej oferty nie skorzystają… ale za to skontaktują ciebie z potencjalnymi klientami.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Łukasz Sikora Lipiec 27, 2010 o 3:05 pm

Zgadzam się z wpisem, klienci to nie wszyscy którzy zaglądają na bloga. Są też tzw. „osoby wpływowe”.

Być może warto byłoby zastanowić się nad przygotowaniem dla nich specjalnej sekcji bloga lub informacji, które byłyby skierowane bezpośrednio do nich.

Odpowiedz

rafchmielewski Lipiec 27, 2010 o 8:32 pm

Dobry pomysł Łukaszu! 🙂

Dziękuję i pozdrawiam!
Rafał

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: