Blog prawniczy – nowy rozdział w poradniku

przez dnia Listopad 4, 2010

[UWAGA: Ten wpis może być już nieaktualny. Skontaktuj się ze mną, aby ustalić, jakie zmiany w prawie miały miejsce i jak to wpływa na Twoją sytuację.]
*****

Wczoraj, kiedy kończyłem nagrywanie screencastu o moim poradniku o blogowaniu prawniczym, przyszedł mi do głowy pomysł na jeszcze jeden ważny rozdział w tej książce.

Jaki?

Posłuchaj (wybacz mi nienajlepszą jakość nagrania):

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=u5Sw5qClpyM]

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Liwiusz Listopad 5, 2010 o 8:24 am

Google alerts – ciekawe narzędzie, nie znałem, będę korzystał 😉

Odpowiedz

rafchmielewski Listopad 5, 2010 o 11:46 am

To genialne narzędzie, bo da Ci znać co i gdzie pojawiło się w sieci, co Ciebie interesuje. Dla piszącego blog to bardzo pomocny instrument.

Pozdrawiam Liwiuszu!
Rafał

Odpowiedz

Katarzyna Listopad 5, 2010 o 12:18 pm

Tyle, że to narzędzie ma małe opóźnienie.
Info o moim wpisie przysyła mi…. po tygodniu.
Ale i tak jest fajne 😉

Odpowiedz

Renata Świgońska Listopad 8, 2010 o 9:22 am

Rafał !

Nie wiem, czy wykorzystasz to w swojej książce, ale ‘czuję’, że powinnam o tym wspomnieć – chodzi mianowicie o narzędzie do rozsyłania newsletterów i autoresponder, o którym kiedyś wspominałeś na blogu.

Długo szukałam czegoś takiego i wczoraj znalazłam (!!!) ……… http://www.getresponse.pl/ – ‘jak na razie’ darmowy do 1000 subskrybentów – więc idealny dla osoby, która nie ma jeszcze rozbudowanej listy subskrybentów (początkujący bloger).

Nie wiem czy wiesz, ale autoresponder Majewskiego ‘freebot’, o którym pisałeś, jest od jakiegoś czasu już płatny – za frico jest tylko przez pierwsze 14 dni !!!

Getresponse wysyła newsletter, wiadomości follow up, prowadzi badania marketingowe za pomocą darmowych ankiet, i w ogóle ma wiele innych funkcjonalności (np. możliwość integracji bloga z social media) + super przyjazny panel administracyjny.

Porównanie autoresponderów freebota, implebota i getresponse znajdziesz tutaj http://zarabiajzaromagroup.blogspot.com/2010/11/takiego-autorespondera-u-nas-nie-byo.html

Jak działa narzędzie getresponse (od strony użytkownika) można zobaczyć u mnie na blogu http://www.ZnakiTowarowe.net

Odpowiedz

Dodaj komentarz

{ 1 trackback }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: