Prawnicy i Social Media – nowy blog

przez Rafał Chmielewski dnia Lipiec 8, 2011

Miło mi zakomunikować, że pojawił się nowy blog traktujący o poczynaniach prawników w mediach społecznościowych: Prawnicy i Social Media – Media Społecznościowe W Kancelarii Prawnej. Autorem jest Grzegorz Furgał, obecnie – jak pisze o sobie – dyrektor Biura Prasowego Krajowej Rady Radców Prawnych.

Blog porusza wiele ciekawych zagadnień, związanych m. in. z etyką udziału prawników w social mediach, czy blogowaniem prawniczym.

Jeżeli lubisz mój blog, to zajrzyj teraz do Grzegorza, bo zawsze warto poznać inny punkt widzenia 🙂

{ 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Grzegorz Lipiec 9, 2011 o 11:35 am

Dziekuję za wspomnienie. Jeszcze dziś nie przeglądałem blogów, ale do Google Analitics się zalogowałem i niespodzianka -dość duży ruch z Twojego bloga, który zresztą też czytam regularnie. Dzięki 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski Lipiec 9, 2011 o 7:31 pm

Dziękuję Grzegorzu!

Mój blog jest dość popularny, więc stąd duży ruch. Dla Ciebie najbardziej wartościowy 🙂

Pozdrawiam i życzę Tobie sukcesów! Odzywaj się częściej! 🙂
Rafał

Odpowiedz

Grzegorz Lipiec 10, 2011 o 7:28 am

@Rafal „Pozdrawiam i życzę Tobie sukcesów! Odzywaj się częściej!”, ale skąd brać czas ? 🙂 Nie wiem jak ty, ale ja uważam, że im człowiekowi mija więcej urodzin, tym czas szybciej płynie.

Odpowiedz

Rafał Chmielewski Lipiec 10, 2011 o 11:14 pm

Skąd brać czas?

Są dwie metody, obie opierają się na założeniu, że reklama jest dźwignią handlu, czyli że marketing (pojęcie dużo szersze niż reklama) jest bardzo ważny 🙂

1 – zarządzanie firmą wymaga strategii, a jej właściciel powinien przynajmniej raz w tygodniu zajmować się wyłącznie marketingiem (oczywiście chodzi o małą firmę). Należy poświęcić pracę merytoryczną na rzecz marketingu. To niezwykle ważne.

2 – to moja strategia marketingowa – blog należy uzupełniać wówczas, kiedy czujesz inspirację do tego. Wówczas treść jest najprzyjemniejsza, najlepsza i budująca najściślejszą relację. Ja uwielbiam blog, więc dla mnie to jest proste 🙂

Pozdrawiam!
Rafał

Odpowiedz

Jezak Services Sierpień 5, 2017 o 3:24 pm

Wydaje mi się, że z tym prawem bywa różnie. Fajnie, że ludzie się tym zajmują, ale jednak wolę lecieć do specjalisty, wiem, że pomoże mi rozwiązać mój problem, to jest najważniejsze.

Odpowiedz