Dalczego warto mieć nowoczesny wizerunek w sieci – Cz. II

Czy wiesz, że w sieci możesz wybudować sobie perpetuum mobile, które będzie dla Ciebie pracowało dzień i noc, dostarczając Ci dochody?

No, może nie będą one takie duże, abyś nie musiał już nic robić, ale czasem godzina pracy nad takim systemem może Ci regularnie pokrywać wartość rachunku telefonicznego.

Dziś druga część o tym, dlaczego w sieci warto mieć swój własny, nowoczesny wizerunek.

Tylko nieco więcej, niż 13 minut.

Zapraszam Cię więc serdecznie!

[następnym razem będę miał dla Ciebie coś: niby zwyczajnego, niby nadzwyczajnego :)]Będzie mi miło, jeśli zostawisz mi komentarz! 🙂

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Bożena Żuber 14 sierpnia, 2013 o 10:26 am

Uświadomienie przebiegu procesów pozwala na postrzeganie,że w istocie one zachodzą.Posiadanie tej świadomości warunkuje wpływanie na ich oczekiwany przebieg.

Odpowiedz

Lech Malinowski 20 sierpnia, 2013 o 6:53 pm

To na pewno ma głębszy sens. Czuję to. Ale trudno mi uzasadnić
🙂

Odpowiedz

Lech Malinowski 20 sierpnia, 2013 o 7:02 pm

Chociaż, pokuszę się próby zanegowania tego, co p. Żuber napisała 🙂

Odnosząc się do pierwszej części:
„Uświadomienie przebiegu procesów pozwala na postrzeganie,że w istocie one zachodzą” należy stwierdzić, że jest to tautologia („uświadomienie procesu pozwala na spostrzeżenie, że proces zachodzi”). Jest to prawa, z którą trudno dyskutować, ale też wartość informacyjna takiego stwierdzenia jest znikoma.

Ale:
„Posiadanie tej świadomości warunkuje wpływanie na ich oczekiwany przebieg” można próbować już zanegować. Czy zawsze posiadanie świadości procesu rzeczywiście warunkuje możliwość wpływu na niego? Czy można wpływać na procesy bez świadomości, że zachodzą? Myślę, że można. Przykład – hodowle zwierząt i roślin (czyli tworzenie nowych odmian i raz na drodze doboru sztucznego) które były prowadzone na długo przed badaniami Grzegorza Mendla w dziedzinie genetyki. W tym przypadku wpływ na proces wyprzedził świadomość procesu.

Odpowiedz

Dodaj komentarz