Referencje

Posłuchaj radcy prawnego Dariusza Szczeciny i zobacz, co mam na myśli mówiąc, że chcę odejść z tego świata mając poczucie świadomości, że moje życie miało sens:

„Wyobraź sobie następującą sytuację…

Strona internetowa Twojej kancelarii nagle przestaje funkcjonować, po prostu znika z serwera. Nie jesteś już widoczny dla klientów i boisz się, że uderzy to w Twoją kieszeń. Nic jednak straconego bo od czego masz firmę informatyczną, która obsługuje Cię już od kilku lat i dla której, rozwiązanie takiego problemu nie powinno być żadnym problemem. Pierwszy kontakt z Twoimi informatykami jest jednak dla Ciebie kubłem zimnej wody, ponieważ już na początku zamiast pomocy otrzymujesz jedynie obietnicę wysłania oferty na usunięcie problemu. Myślisz sobie poczekam. Mija dzień, drugi i … nic się nie dzieje. W końcu po interwencji informatycy wysyłają ofertę, która jest dla Ciebie kubłem wody nie zimnej, ale wręcz lodowatej, a strony jak nie było tak nie ma ….

Tutaj dalszych scenariuszy mogło być kilka, a najmniej korzystnym z nich byłoby skorzystanie z pomocy twoich zaufanych, bezcennych (tu także z powodu kwoty oferty) i (nie)terminowych informatyków.

Jest jednak i drugi, ciekawszy scenariusz, ponieważ jest jeszcze ktoś taki jak Rafał Chmielewski i jego weblex…

Piszę do Rafała bo a nóż widelec pomoże choć to dopiero początek naszej współpracy. Nie wkrótce, a NATYCHMIAST, otrzymuję deklarację pomocy. W ciągu następnych krótkich godzin widziałem jak Rafał i jego zespół pomagają Mi usunąć problem, a już następnego dnia strona jest znowu widoczna w sieci. Tych kilkanaście godzin pomiędzy moim zgłoszeniem a faktycznym rozwiązaniem problemu (ale także kompetentną pomocą w celu uniknięcia problemów w przyszłości) powoduje, że jestem już spokojny o kwestie obsługi informatycznej mojej Kancelarii. Rafał i jego zespół spisali się doskonale. Działali bardzo szybko i skutecznie – dali się poznać z jak najlepszej strony.

Co więcej takie wsparcie otrzymałem tak po prostu będąc członkiem weblex. Oszczędność w porównaniu do innych rozwiązań jest porażająca. Podobnie jak szybkość i sprawność działania.

Moja sytuacja nie musi przekonywać kogokolwiek do Rafała Chmielewskiego i jego zespołu. Ważne, że przekonała mnie, czy może lepiej tylko potwierdziła, że współpraca z nimi to jeden z najlepszych możliwych wyborów.

Dariusz Szczecina, radca prawny

Posłuchaj też innych prawników:

Już Ci mówiłam kiedyś, ze nie jesteś z tego świata 🙂
I za to Cię cenię !!!
Adwokat, Wrocław
******
Dzięki za szybką odpowiedź. Pisałeś ostatnio o jakości Waszej pracy. Jest super, na prawdę jesteście zawsze do naszej dyspozycji i to jest nieocenione i niespotykane. Ale to tak na marginesie bo moje zdanie już od dawna znasz:)) Nie pozwólcie, żeby jakość się straciła:)!!!
Adwokat, Katowice
******
Rafał,
właśnie pogratulowałem sam sobie po raz kolejny decyzji o współpracy z Tobą i stworzeniu bloga. Perspektywy, które się przede mną otwierają jako przed prawnikiem są NIEPORÓWNYWALNIE większe niż 7 miesięcy temu. Zmienia się otoczenie, ludzie wokół, pojawił się minister Kwiatkowski, dziś pisze do mnie twórca bazy orzeczeń NSA, nie mówiąc już o ilości ofert prowadzenia spraw. Jeżeli będziesz potrzebował rekomendacji alb zachęty do rozpoczęcia blogowania, podaj mój mail i telefon, już ja przekonam każdego 🙂
Radca prawny, Toruń
******
Współpracę z Panem Rafałem Chmielewskim rozpoczęłam w listopadzie 2013 r. roku. Pan Rafał razem ze swoimi współpracownikami pomógł mi w stworzeniu strony internetowej, która odpowiadałaby potrzebą rynku i pomogła w pozyskaniu klientów. Współpracę z Panem Rafałem, choć krótką, oceniam bardzo dobrze. Pan Rafał jest profesjonalistą w tym co robi. Chętnie służy pomocą, radą. Działa bardzo sprawnie. Liczę, że nasze dalsze kontakty będą równie owocne jak dotychczasowe. Z pełną odpowiedzialnością za własne słowo mogę polecić web.lex
Małgorzata Małecka, radca prawny
Bardziej formalne opinie: