Jaki jest klucz do powodzenia? Zawsze?

Rafal ChmielewskiWitaj!

Fajnie, że tu zajrzałeś, czy zajrzałaś! Dziękuję Ci bardzo, bo wiem, jak bardzo jesteś zajęty, czy zajęta, obowiązkami dnia codziennego….

Jako że powoli zamykam dostęp do AutomatycznejKancelarii.pl chciałbym Ci coś pokazać.

COŚ, co wszyscy traktujemy po macoszemu… per noga.

COŚ, o czym wszyscy wiedzą, że jest potrzebne, ale niemal nikt tego nie robi, a ci, co chcą robić, nie bardzo wiedzą jak.

COŚ, co rewolucjonizuje marketing KAŻDEJ kancelarii bez wyjątku.

COŚ, co zmienia wszystko na świecie.

COŚ, co cywilizacja przyniosła nam, prawnikom, na talerzu…

Owo COŚ, jest podstawą biznesu.

Każdego.

Obojętnie, czy małego, czy dużego. Z tego CZEGOŚ korzystają i Bill Gates i Leszek Czarnecki i chciałby też mój osiedlowy zegarmistrz (Zdzisław Pytko), gdyby tylko wiedział, że może to robić.

Dotyczy również Twojej kancelarii.

===========

Chodzi oczywiście RELACJĘ z klientem. Tym przyszłym, i tym obecnym, i tym przeszłym.

Wiesz co????

Powiem Ci szczerze, że budowanie relacji w sieci jest proste jak przysłowiowy drut. Jest łatwe i przyjemne. Jest w pełni automatyczne (stąd nazwa: Automatyczna Kancelaria), a więc nie zabiera czasu. Jest ponadczasowe. Jest masowe (budujesz ją z potencjalnie nieograniczoną liczbą osób).

A to oznacza, że jest:

TANIE. TANIE. TANIE.

===========

Relacja jest podstawą w biznesie.

Niczego bez niej nie sprzedasz. Dlatego naprawdę warto wiedzieć, jak ją budować, wzmacniać i podtrzymywać. Tym bardziej dzisiaj, kiedy warunki do prowadzenia działalności gospodarczej są coraz trudniejsze: konkurencja + oznaki kryzysu.

W AutomatycznejKancelarii.pl jest cały duży dział poświęcony budowie relacji. Jest on duży, gdyż sztuka budowania relacji jest najważniejsza ze wszystkiego: zanim pokazuję, jak automatyzować sprzedaż usług, jak organizować procesy sprzedaży, jak tworzyć produkty i przekształcać usługi w produkty, najpierw skupiam się na nauczeniu Ciebie tego, JAK budować relację.

Poniżej zobacz proszę jeden z filmów z tej bazy wiedzy, który dużo opowiada o relacji. Zobaczysz wyniki badań naukowych, które wiele wyjaśniają.

Na pewno powiesz WOW! kiedy już skończysz:

5. Relacja. Budowa – Wstęp

Pamiętaj proszę, że Automatyczna Kancelaria jest dla Ciebie za 10% swojej wartości tylko do poniedziałku. Potem bezpowrotnie zamykam do niej dostęp.

Ta oferta jest tylko i wyłącznie dla Ciebie, oraz dla jeszcze kilkunastu osób, które były zainteresowane tą wiedzą wcześniej, tak jak TY. Z tej bazy korzysta już około 50 prawników.

Oferta jest tutaj >> Chcę Ci pomóc w budowaniu przyszłości Twojej kancelarii.

Dziękuję!

Rafał Chmielewski