Mega Sekret, Szczegół, który zmienia wszystko w Sukcesie bloga prawniczego.

Witaj!

Informacja, która jest poniżej w tym wideo, jest tak ważna dla sukcesu bloga prawniczego, że nie powinna być dostępna publicznie. Więc proszę Cię – naprawdę Cię proszę – nie dziel się z nikim tym filmem.

Miłego odbioru.

I na koniec jeszcze: pamiętaj jedno – bez wdrożenia wiedzy w czyn, nie ma efektów. Dlatego będziesz zafascynowany skutecznością tej wiedzy, jeśli ją wdrożysz. Jeśli masz też jakieś pytania, bądź przemyślenia, proszę napisz o nich w komentarzu poniżej.{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Lech Malinowski 22 listopada, 2013 o 8:53 pm

Witaj, Rafale 🙂

Ano właśnie, wydawałoby się, że „o mnie” powinno być najpopularniejszą podstroną, wiele razy tak mówiłeś – czy obserwujesz ten stan na wszystkich obsługiwanych blogach? Pytam się, ponieważ u mnie takiej prawidłowości nie widzę – na przykład w zeszłym miesiącu „o mnie” wyprzedziła strona główna (to oczywiste) oraz 3 popularne wpisy „merytoryczne”. Wytłumaczeniem może być to, że są one bardzo dobrze wypozycjonowane.

PS. – podoba mi się taka poza przemówienia. Nazywam to „mówieniem do sedesu” 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 22 listopada, 2013 o 10:11 pm

Hej Leszku!

Bo tak jest 🙂 Tj. ta strona z reguły jest najpopularniejszą podstroną bloga (strony www też). Dlaczego nie pojawia sie w statystykach na górze? Dlaczego na blogach często wyprzedzają ją inne strony? Zwróć uwagę, że jedna osoba przegląda kilka artykułów w blogu. Często powraca ponownie. Są tacy, którzy czytają blog od deski do deski. Więc jak raz zajrzą na podstronę O mnie, to już więcej tam nie zaglądają. Dlatego ta strona w blogu nie pojawia się jako najpopularniejsza, ponieważ częściej jedna osoba ogląda inne treści. Ale zagląda też na podstronę O mnie (z reguły tak jest, bo przecież nie dosłownie każdy tam zajrzy – są tacy, co do bloga trafią przez przypadek i z niego od razu wyjdą).

Jeśli chodzi o strony www, to na każdej stronie, której statystyki analizowałem (często na zlecenie, ale też widzę to po statystykach stron, którymi administrujemy), najpopularniejszą podstroną jest Zespół. ZAWSZE. Nie było wyjątków od tej reguły. Drugą w kolejności jest podstrona Kontakt 🙂 A na przykład podstrona Aktualności jest kompletnie nie odwiedzana – szkoda na nią miejsca na stronie www 🙂

„Mówienie do sedesu” 🙂 Dobre określenie 🙂 Tak mi jakoś wyszło 🙂

Pozdrawiam Leszku!
Rafał

Odpowiedz

Lech Malinowski 22 listopada, 2013 o 10:14 pm

najpopularniejszą podstroną jest Zespół. ZAWSZE

Aż zajrzałem do statystyk kpwig.pl. I rzeczywiście racja 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 22 listopada, 2013 o 11:00 pm

Dlatego tego fragmentu strony, czy bloga, nie można „odwalić”, ale zrobić z sensem. 🙂

Z pozdrowieniami Leszku!
Rafał

Odpowiedz

Dodaj komentarz