O mnie

Wierzę w to, że dzisiejszy świat stworzył małym kancelariom całkowicie nowe, lepsze warunki do działania. Dzięki sieci mogą one nie tylko szybciej się rozwijać, ale też skuteczniej konkurować z większymi od siebie. Wierzę też w to, że to one mają największą zdolność do zmiany wizerunku prawnika w oczach całego społeczeństwa. Korzyści są ogromne.

Jestem przekonany, że to właśnie małe kancelarie odniosą sukces w niedalekiej przyszłości. Jak mówią dziś ludzie dużo mądrzejsi ode mnie: ‘It’s not the End of Lawyers, it’s the End of Law Firms as we know them. They just don’t know that yet.’[>>>]

Ja sam zawsze wierzyłem w świat idealny: świat bez barier, świat ludzi wolnych i szczęśliwych z tego, że mogą robić to, co naprawdę chcą. I po latach filozoficznej tułaczki zacząłem więc robić to, co uznałem za wartościowe: zacząłem pomagać i służyć innym. A że jestem z wykształcenia prawnikiem, to zacząłem pomagać prawnikom i kancelariom prawnym we wcielaniu w życie tego, w co sam wierzę.

Dlatego założyłem web.lex. Firmę, która początkowo pomagała kancelariom prawnym zdobywać klientów w sieci, a dziś dodatkowo upraszcza im działalność przez wszelką pomoc z zakresu internetu i nowych technologii.

Razem z web.lex doradzamy, pilnujemy, wdrażamy, służymy naszym klientom. Dajemy z siebie znacznie więcej, niż otrzymujemy, ale to jest właśnie to, co chcemy robić [posłuchaj opinii >>>].

I to jest dokładnie TO, czego ja sam poszukiwałem przez lata moich osobistych poszukiwań.

Dziękuję, że tu zajrzałeś!

Rafał 🙂

******

Zobacz w szczegółach jak pomagamy w web.lex >>

******

I koniecznie zapisz się na moje bezpłatne szkolenie dla prawników: Mała WIELKA Kancelaria >>

******

Przy tej okazji zapraszam Cię także gorąco do podcastu W drodze do kancelarii

******

Jedno z moich wielu wystąpień:

I jeszcze zobacz moją krótką historię nakręconą na zlecenie firmy Strategie Rozwoju:

I jeszcze wywiad ze mną: droga do web.lex: