O Blogu

Drogi Gościu, wszystko, o czym tutaj przeczytasz, jest dla Ciebie – ode mnie…

O czym jest ten Blog? O tym, że świat się JUŻ zmienił, i że jeszcze tego nie zauważyliśmy! Przede wszystkim fakt ten umknął nam – prawnikom – grupie zawodowej, która zajęta codziennymi obowiązkami nie zdaje sobie sprawy, że skutecznie może reklamować swoje usługi bez naruszania zasad etyki zawodu prawniczego

Nie jest to jednakże reklama w tradycyjnym jej rozumieniu. To Nowoczesny e-Marketing Prawniczy realizowany za pomocą sieci Internet. Pozwala on na spokojniejszą pracę przy wyższych dochodach… Na łatwe gromadzenie  grupy wiernych klientów, na ich automatyczną obsługę, oraz na utrzymywanie z nimi stałego kontaktu tak, aby nie tylko  wracali, ale by polecali usługi kancelarii prawnej innym.

To jest rewolucja! Dzieję się na naszych oczach! I jest ona w Twoich rękach!

Dzięki technikom opisywanym w tym blogu stworzysz:

  • niewiarygodnie skuteczny system e-marketingowy swojej kancelarii,
  • który będzie Ciebie kosztował tyle co nic,
  • da Tobie stały przypływ klientów niemal bez angażowania własnych sił,
  • który jest tak prosty, że nie będziesz mógł w to uwierzyć,
  • i do tego otrzymasz dostęp do potencjalnie nieograniczonej liczby klientów,
  • z którymi nawiążesz bliższy kontakt, aby wracali do Ciebie i polecali Twoje usługi,
  • e-marketing, który będzie dynamiczny i sprawi Tobie mnóstwo radości w jego realizacji,
  • i na koniec: da Tobie więcej WOLNEGO czasu i wyższe DOCHODY.

Nie znajdziesz tutaj teorii, ale wyłącznie samą praktykę – praktykę, nad którą spędziłem wiele godzin w ciągu kilku już lat prowadzenia mojego e-biznesu, ćwicząc do perfekcji i testując różnorakie rozwiązania.

Wiedza tutaj zawarta kosztowała mnie tysiące dolarów wydanych na szkolenia i – niestety – tysiące dolarów utraconych przez podejmowanie błędnych decyzji.

Jednak dzięki temu mam obecnie stabilną podstawę do dalszego rozwijania mojego prawniczego e-biznesu – wiedzę, którą się tutaj będę dzielił.

Ten blog prowadzę od grudnia 2009 roku. Szmat czasu. Był on – blog – podstawą, z której wyrósł web.lex, web.lex blogi prawnicze, web.lex Bookkeeping i Fundacja web.lex, oraz jeszcze kilka innych pomniejszych inicjatyw.

Jak widzisz, ten blog jest dość prosty. W web.lex blogi prawnicze, które tworzymy (a zrobiliśmy już ich kilka setek) są dużo bardziej złożone i skomplikowane. Ale nawet taki prosty blog jak ten, może rozwinąć każdy biznes i każdą organizację.

Także Twoją kancelarię.

Rafał 🙂

PS. Zapisz się na darmowy kurs mała WIELKA Kancelaria>>