Pozycjonowanie stron kancelarii prawnych

Jedną z najstarszych metod e-marketingowych jest pozycjonowanie strony www w wyszukiwarce – głównie w Google. Tę metodę stosują również najczęściej, obok kampanii AdWords, kancelarie prawne.

Dziś jednak świat pozycjonowania wygląda diametralnie różnie od tego, co widać było jeszcze 5 lat temu. I w szczególności dotyczy to pozycjonowania stron prawniczych.

Na czym polega owa różnica?

Na tym, że dziś dokładniej wiemy, czego klient kancelarii oczekuje od prawnika i pod te oczekiwania możemy dopasować strategię e-marketingową. Strategię, która w tym przypadku bierze swój początek w pozycjonowaniu.

Dlatego tę metodę pozycjonowania nazwałem

POZYCJONOWANIEM STRATEGICZNYM w wyszukiwarkach.

Zobacz poniżej krótką prezentację i dowiedz się, jak to zrobić 100 razy bardziej skutecznie i bezpiecznie.

A jako właściciel kancelarii powinieneś, czy powinnaś, wiedzieć jak to zrobić, gdyż żadna agencja e-marketingowa nie podejmie za Ciebie najważniejszych decyzji związanych ze skutecznym pozycjonowaniem.

Jestem pewien, że ta garstka wiedzy na zawsze zmieni Twoje podejście do pozycjonowania i marketingu w sieci Twoich usług.

(W trakcie nagrywania prezentacji musiałem zrobić przerwę, stąd słyszalne w pewnym miejscu małe opóźnienie.)
Gdybyś zechciał, czy zechciała, skorzystać z usługi pozycjonowania Twojej strony przez moją firmę, czyli web.lex, to z wdzięczności za poświęcony mi czas z przyjemnością udzielę Ci

***** 15% rabatu 🙂 *****


A także obejdziemy się bez zbędnych umów, które zawsze są sporządzane przez różnego rodzaju agencje e-marketingowe, oraz możesz liczyć na moje osobiste wsparcie przy organizacji takiego przedsięwzięcia.

Daj mi tylko znać pisząc na mój adres e-mail: rafal.chmielewski@web-lex.pl

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Marcin 10 listopada, 2012 o 10:07 am

Chyba wkradł się błąd, nie widzę linka do wspomninego pod koniec prezentacji e-booka. Może jestem za mało spotrzegawczy 🙂
Pozdrawiam

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 19 listopada, 2012 o 9:19 pm

Przepraszam Marcinie – z Tobą jest wszystko ok 🙂 Ja wkleiłem nie to wideo, co trzeba… Już jest to właściwe.

Dzięki,
Rafał

Odpowiedz

Marcin 20 listopada, 2012 o 5:27 pm

Nic nie dzieje się tutaj przypadkiem 🙂 Puściłem sobie nowe-stare nagranie jeszcze raz i teraz widzę wyraźniej (niektóre rzeczy jednak ulatują z pamięci), że jest bardzo a propo dyskusji w innym poście 🙂
Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz