Kancelaria w sieci

przez Rafał Chmielewski dnia 6 października, 2016

Jak wiesz, od jakiegoś czasu okupuję Polskiego Prawnika, a dokładniej jedną z jego części, pt.: Kancelaria w sieci. Tak ładnie wygląda oficjalny obrazek:

zrzut-ekranu-2016-10-06-o-22-27-59

 

W „swojej” kolumnie co tydzień w piątek umieszczam nowy artykuł dotyczący promocji kancelarii prawnej w internecie. Jak dotąd ukazało się ponad 10 artykułów, ale szczególną uwagę chcę Ci zwrócić na ostatnie trzy, które stanowią niejako jedną całość.

Noszą one wspólny tytuł: Paragrafy i strzykawki. 

Tytuł w tym brzmieniu zrodził się podczas jednego z moich szkoleń w jednej z warszawskich kancelarii, gdzie opowiadałem o marketingu prawniczym z punktu widzenia biologii. A więc …

Wszystkie artykuły są krótkie – jak wiesz, nie piszę długich treści. Zatem przebrniesz przez nie w mgnieniu oka. Natomiast te piętnaście minut na pewno zmieni Twoje postrzeganie więzi, jaką masz ze swoimi klientami. I na pewno pomoże Ci budować lepsze relacje z ludźmi, którzy Twoimi klientami dopiero mogą być.

Zrzut ekranu 2016-06-23 o 12.02.31

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Adwokaci Rozwodowi 7 października, 2016 o 11:18 am

Bardzo ciekawie czyta się to co piszesz. Ciekawy punkt odniesienia, interesujące spojrzenie na sprawy komunikacji i relacji międzyludzkich, które niestety zbyt często nierozwijaną się tak jak powinny.

Pisz dalej, powodzenia! 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: