Blog o prawie medycznym i prawach pacjenta

przez dnia 16 listopada, 2010

Miło mi donieść, że dziś oficjalnie rozpoczął działanie blog prawniczy, który jest pierwszym blogiem wykonanym, wdrożonym i objętym wsparciem (administracyjnym oraz marketingowym) przez web.lex.

Blog Prawo Medyczne jest prowadzony przez panią mecenas Katarzynę Przyborowską, właścicielkę toruńskiej Kancelarii Lege Artis. Jego przedmiotem jest prawo medyczne i prawa pacjenta, natomiast celem powstania, jak mówi sama autorka bloga, była pomoc pacjentom, w tym również osobom poszkodowanym w wyniku błędów lekarskich. Adresatami bloga Prawo Medyczne są też osoby z branży lekarskiej.

Pani Katarzyna ma talent do pisania i do prowadzenia bloga prawniczego, co widać po tym blogu, jak również po jej pierwszym blogu Temida Jest Kobietą. Warto podpatrywać i naśladować.

Lista blogów prawniczych z „wytwórni” web.lex będzie zamieszczona na marginesie w polu web.lex network. Póki co jest tam tylko jeden blog, więc listą tego nazwać nie można 🙂 ale niewątpliwie stan ten ulegnie zmianie.

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Liwiusz 16 listopada, 2010 o 10:11 pm

Napisz coś więcej o web.lex network 😉

Odpowiedz

Ryszard Sowinski 16 listopada, 2010 o 11:44 pm

napisz napisz

Odpowiedz

rafchmielewski 17 listopada, 2010 o 3:07 pm

Ok. Napiszę 🙂

Odpowiedz

Julia Szczerbiak 22 września, 2023 o 11:09 am

Dzień dobry,
chcielibyśmy zaproponować Państwa Kancelarii usługi z zakresu tworzenia tekstów na stronę internetową oraz social media.
W ramach duetu Prawnik & Żona oferujemy kompleksowy wachlarz usług w zakresie redagowania tekstów blogowych o tematyce prawniczej. Oferowane przez nas artykuły są sporządzane z najwyższą starannością przez radcę prawnego o wieloletnim doświadczeniu oraz wzbogacone o wytyczne SEO, co pozwala im dotrzeć do większego grona potencjalnych odbiorców. Specjalizujemy się głównie w obrębie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, a także gospodarczego, jednakże w ramach podjętej współpracy jesteśmy skłonni pochylić się nad wskazanym przez Państwo działem prawa. Naszą siłą pozostaje rzetelnie przeprowadzony research oraz dotrzymywanie ustalonych terminów. Zajmujemy się również dostarczeniem treści wraz z grafikami na Facebooka bądź Instagrama w postaci postów lub – na Państwa życzenie – wyłącznym prowadzeniem wskazanych social mediów Kancelarii.
Możemy również zaoferować przeprowadzenie audytu SEO, którego wynikiem będzie raport oraz spis proponowanych działań, które poprawią pozycję Państwa strony w Internecie.
Już od dobrych kilku lat współpracujemy z kilkudziesięcioma kancelariami prawniczymi rozlokowanymi na terenie całego kraju.
Jeżeli wstępnie zainteresowały Państwa świadczone przez nas usługi, niezwłocznie prosimy o wiadomość zwrotną. Podeślemy wówczas nasze portfolio oraz pełną ofertę. Omówimy również szczegóły podjęcia ewentualnej współpracy oraz jej zasięg.
Z poważaniem, r. pr Michał Szczerbiak i Julia Szczerbiak

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: