Dzieci web.lex

przez Rafał Chmielewski dnia 16 sierpnia, 2016

Tak się czuję trochę jak ojciec.

Dlaczego?

Ponieważ o blogu prawniczym na najbliższej konferencji Law Summit będą opowiadały dwie, wybitne Autorki: mec. Monika Markisz i mec. Aneta Sieradzka. Obie panie mamy przyjemność i zaszczyt zarazem wspierać w prowadzeniu ich blogów w web.lex. Tematem wystąpień będzie oczywiście sztuka pisania bloga prawniczego.

Zapraszam Cię na te wykłady, gdyż zarówno Monika jak i Aneta mają za sobą niebanalne sukcesy: oba blogi aktywnie budują marki ich kancelarii. Blog Moniki Markisz pt.: Podatki dla prawnika, jest na pewno najpopularniejszym blogiem podatkowym w Polsce, natomiast blog Anety Sieradzkiej pt.: Prawo w transplantacji jest znany dosłownie w całej branży transplantologii. To są blogi, które bez wątpienia warto podglądać, a już tym bardziej posłuchać ich Autorek, co mają do powiedzenia. To klasa sama w sobie. Są też autorkami książek w swoich dziedzinach.

*****

Nie ukrywam, że cieszę się, iż obie panie będą opowiadały o blogu prawniczym. Trochę się czuję jak ojciec ich sukcesu, chociaż przede wszystkim one obie na to zapracowały. Pamiętam początki obu blogów i pierwszy kontakt ze mną zarówno Anety, jak i Moniki. Pamiętam wątpliwości, nadzieje i długie rozmowy na temat prowadzenia bloga prawniczego.

Jestem przekonany, że dziś wątpliwości i nadzieje zastąpiła pewność. I na pewno doświadczysz tego podczas ich wystąpień na konferencji 14 września.

Zrzut ekranu 2016-06-23 o 12.02.31

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Aneta 22 sierpnia, 2016 o 2:53 pm

Rafale TAK! Jesteś Ojcem nie jednego dziecka…blogowego ! 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 23 sierpnia, 2016 o 1:56 pm

HAHAHA 🙂 Dobrze, że dodałaś końcówkę 😉

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: