E-marketing zrobi z Ciebie cytowanego eksperta, prawniku!

przez dnia 25 maja, 2010

Znowu wywiad ze mną w Gazecie Prawnej. Tym razem w przedmiocie obowiązkowego zwrotu podatku polskiemu fiskusowi po otrzymaniu go z zagranicy.

***

Prawda jest taka, co zawsze powtarzam, że nie uważam siebie za eksperta i na pewno nim nie jestem. Po prostu mój SYSTEM e-marketingowy, o którym tutaj mówię, powoduje, że inni ludzie postrzegają mnie jako znawcę opodatkowania dochodów zagranicznych osób fizycznych.

System ten jest 100% skuteczny, dochodowy, tani, prosty, nowoczesny i nie-czasochłonny.

Znam wielu doradców podatkowych, którzy by chcieli być cytowani w ogólnopolskich dziennikach. Dlaczego zatem ja mam odbierać im dochody, skoro i tak nie mogę wykonywać tego zawodu z braku tytułu (trafiających mi się klientów odsyłam do „zaprzyjaźnionego” doradcy podatkowego w zamian za prowizję)? Dlaczego nie skopiują mojego systemu, który przyniesie im nawet lepsze rezultaty (oni mają przewagę tytułu zawodowego)?

Dlaczego?

Ponieważ nikt ich nie nauczył, że w ich firmie potrzebna jest strategia marketingowa.

Każdy trener biznesu powie ci, że możesz być cudownym ekspertem, ale bez marketingu będziesz nikim. Ale też możesz być mierny merytorycznie, a dzięki marketingowi będziesz szanowanym ekspertem z grubym portfelem.

Twierdzenie to nie oznacza bynajmniej, że możesz odpuścić sobie poszerzanie wiedzy. Mówi ono, jak ważny jest marketing.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: