Trochę newsów

przez Rafał Chmielewski dnia 24 listopada, 2011

Kilka mniej lub bardziej ważnych informacji:

1. Wczoraj wieczorem i dziś rano mój blog latał gdzieś po łączach, ale nie było go tam, gdzie powinien był być. Powód: nowa wtyczka Facebook Publisher. Odradzam. Chyba, że jesteś programistą. Ja nie jestem.

Dlaczego ją zainstalowałem?

Bo mój „ukochany” portal społecznościowy, czyli Facebook, tak po prostu zlikwidował opcję importu treści. A więc nie ma już możliwości automatycznego wlewu wpisu z bloga na stronę FB. A szkoda, bo to znacznie ułatwiało wiele rzeczy.

A więc znalazłem wtyczkę, która robi to samo, tylko że z poziomu WordPressa. Ale co z tego, kiedy jest niebezpieczna…

2. Jutro jestem u przyjaciół w zaprzyjaźnionej toruńskiej kancelarii, a potem mam jeszcze zaproszenie na kawę (Coffee/beer/tea for Bloggers). Oświadczam: jutro nie otwieram poczty. Robię sobie dzień przerwy. Kiedyś trzeba 🙂 W razie czego możesz zadzwonić – telefon jest w zakładce Kontakt.

3. Prawdopodobnie od grudnia nie będzie już dostępu do cyklu filmów szkoleniowych, promujących moje szkolenie o dochodach pasywnych w kancelarii. Samo szkolenie również nie będzie już szkoleniem, ale przybierze zupełnie inną formę z forum zamkniętym. A więc jeżeli kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, że mógłbyś nieco ulepszyć swoją kancelarię, to jest to ostatni moment nie na zakup szkolenia, ale na zobaczenie, jakie masz obecnie możliwości: Pasywny Dochód Dla Kancelarii.

Miłego dnia!

🙂

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Kalina Jarosławska 25 listopada, 2011 o 11:40 am

A samo szkolenie będzie dostępne dla tych, który je wykupili?

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 25 listopada, 2011 o 10:21 pm

Zawsze! 🙂

Zmiana będzie polegała na tym, że przestanie to być szkolenie, a będzie raczej baza wiedzy na temat utowarowiania/uproduktowiania usług i ich sprzedaży w sposób automatyczny. Do tego będzie też zamknięte forum, aby można było swobodniej się porozumieć z innymi osobami i wymienić doświadczeniem.

Sądzę, że ta forma będzie dla wszystkich praktyczniejsza i bardziej użyteczna. 🙂

Dostęp do szkolenia (czy wkrótce bazy wiedzy) jest dożywotni dla każdego, kto go wykupił.

Pozdrawiam Kalino!
Rafał

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: