Top Posts ever & Automatyczna Kancelaria

przez Rafał Chmielewski dnia 5 grudnia, 2011

Przy okazji, o której pisałem, a raczej mówiłem, w poprzednim artykule, postanowiłem zajrzeć do statystyk najbardziej poczytnych artykułów. I okazało się, że największą popularnością (poza stronami O autorze, Kontakt, itp.) cieszą się te, które związane są z generowaniem źródeł dochodów pasywnych w kancelarii. A więc:

Dopiero niżej w statystykach pojawia się artykuł nie związany z tym tematem:

To wcale nie jest zaskakujący fakt. Wiadomo, że wiedza dot. rozwoju biznesu dla przedsiębiorcy zawsze będzie atrakcyjna.

Całość tej dość skomplikowanej materii jest obecna w szkoleniu dot. generowania źródeł pasywnych i półpasywnych dochodów w kancelarii, ale uznałem, że z nowym rokiem to szkolenie nie będzie dostępne w obecnej formie. Teraz jest to po prostu podstrona w tym blogu z zestawem instrukcji wideo.

Od nowego roku szkolenie to będzie częścią bazy wiedzy, która generalnie będzie dotyczyła automatyzowania kancelarii prawnej, a więc automatyzowania jej procesów sprzedażowych przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. W bazie znajdzie się również zamknięte forum dyskusyjne, abyśmy mogli sobie porozmawiać na ten temat i podzielić się wiedzą i własnym doświadczeniem.

Dostęp bezpłatny i bezterminowy do bazy wiedzy będą mieli klienci web.lex.

Sądzę, że ze stojącą u naszych drzwi technologią jesteśmy już gotowi do tego, aby zacząć ją wdrażać na szerszą skalę. A nawet pewnie nie mamy już za bardzo wyjścia tym bardziej, że coraz bardziej panoszą się na rynku serwisy udzielające porad prawnych przez osoby bez najwyższych kwalifikacji.

Z nowymi rozwiązaniami oraz zaawansowanym systemem e-marketingowym jesteśmy w stanie poradzić sobie z tą konkurencją, bez utraty wysokości wynagrodzenia.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: