Zrelaksuj się w kancelarii, zadbaj o swoje zdrowie :)

przez Rafał Chmielewski dnia 25 marca, 2012

We wtorek biorę czynny udział w konferencji, na której wystąpi również, szerzej znana raczej poza naszymi granicami, Chrissie Lightfoot.

Poza tym, że z Chrissie mam jako taki kontakt od dwóch lat, to nigdy wcześniej nie widziałem jej „w akcji”. A na pewno jest co oglądać i czego słuchać, bo Chrissie, jako prawnik-przedsiębiorca jeździ po całym świecie ze swoimi wykładami na temat biznesu kancelarii prawnej.

Wpadłem więc na pomysł, aby przejrzeć zawartość YouTube.

(uznałem też, że skoro w zasadzie jej obecność tutaj jest spowodowana moją osobą to warto, abym przed spotkaniem z nią poznał ją nieco lepiej, aniżeli tylko na podst. wymiany korespondencji.)

Co znalazłem w YouTube?

Przede wszystkim kanał Chrissie z mnóstwem subskrypcji.

Jeden z tamtejszych filmów szczególnie mnie zainteresował… 🙂

W wirze obowiązków, zobowiązań, z terminami na karku z reguły zapominamy o rzeczach najważniejszych, z których zdrowie zapewne znajduje się gdzieś na topowym miejscu. A jak o nie dbać, to na pewno wiesz, więc wstań z fotela, załóż trampki, weź głęboki ….

OK. To przynajmniej włącz poniższy film, zamknij oczy i posłuchaj spokojnego głosu i relaksujących tonów muzyki w tle. Chwila odprężenia pozwoli Ci być może na efektywniejszą pracę przez kolejne godziny:

A potem wstań z fotela, załóż trampki, weź gł….

🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: