„Rejestracja spółki z o.o.” – pierwsze urodziny bloga

przez Rafał Chmielewski dnia 18 września, 2012

Tak, ten niebanalny blog Błażeja Sarzalskiego obchodzi właśnie swoje pierwsze urodziny!!! Oczywiście jego autor zechciał wspomnieć o tym fakcie w blogu >>

Taka mnie refleksja/refleksje nachodzą po lekturze tego urodzinowego postu:

1. minął już rok: rok temu wiele rzeczy było innych – blogosfera prawnicza była inna, e-marketing prawniczy był inny, ten blog był inny, web.lex był inny. Wiele się zmieniło. Nie staliśmy w miejscu.

2. blog Błażeja zaliczył 1040 komentarzy: to kosmiczna cyfra. Co prawda są blogi w web.lex z jeszcze większą liczbą komentarzy, ale blog Rejestracja Spółki z o.o na pewno jest w czołówce. Nawet blogi prawnicze za oceanem nie osiągają takich wyników! A pewnie i na całym świecie.

Skąd się to bierze?

Z dwóch rzeczy: nie tylko unikalnej treści, ale też z umiejętności jej przekazania. To jest sztuka. W web.lex wiemy, jak to robić.

3. dzięki blogowi Błażej nie tylko zarejestrował kilkanaście spółek (pewnie więcej niż średnio jedna na miesiąc) – o czym wspomniał w blogu, ale też stał się znanym prawnikiem: wiele razy słyszałem z różnych ust (osób, które nawet nie wiedziały, że rozmawiają z osobą, która miała jakiś tam wkład w powstanie tego bloga), że zazdroszczą Błażejowi świetnej strategii.

Tyle 🙂

Szczerze Błażejowi gratuluję!

Na tym etapie może on zająć się już inną niszą, a blog ten nadal będzie pełnił swoją funkcję. I oto chodzi…

🙂

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Anna Tarczyńska | Intercyza Blog 20 września, 2012 o 12:09 pm

A mnie naszła refleksja, że 3 rzeczy są pewne: śmierć, podatki i ZMIANA.

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 20 września, 2012 o 3:20 pm

Uhm… 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: