Odszkodowania komunikacyjne – nowy blog w web.lex network

przez Rafał Chmielewski dnia 4 listopada, 2012

Mam absolutny zaszczyt pokazać Ci nowy blog prawniczy, który dołączył do naszej grupy web.lex network. Jest to blog jednego z najbardziej znanych polskich blogerów prawników – Błażeja Sarzalskiego. Blog o tytule Odszkodowania Komunikacyjne.

Błażej prowadzi już u nas jeden blog, który dotyczy zawiłości prawnych i faktycznych rejestracji spółki z o.o. Teraz, po sukcesie pierwszego bloga, postanowił zdominować kolejną niszę – odszkodowań przy wypadkach komunikacyjnych.

A o czym jest ten nowy blog dokładnie? Jak pisze sam autor:

O tym jak postępować w przypadku wypadku komunikacyjnego, o tym jakie są podstawy odpowiedzialności odszkodowawczej, o tym jak postępować gdy sprawca szkody nie był ubezpieczony, ale także o tym jak bronić się w przypadku, gdy ktoś niezasadnie chce przypisać Ci odpowiedzialność za skutki wypadku komunikacyjnego.

Tematami podstawowymi bloga są:

Pozostaje mi już tylko życzyć Błażejowi kolejnego wybitnego bloga, a Ciebie zaprosić na jego łamy.

{ 8 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Agnieszka Stacha 4 listopada, 2012 o 10:34 pm

Jako płeć piękna nie zawaham się powiedzieć, że blog jest uroczy! Baner mnie rozczula 🙂 Merytoryczność postów pana Błażeja nie wymaga już komentarza

Odpowiedz

Błażej Sarzalski | Odszkodowania komunikacyjne 5 listopada, 2012 o 7:55 am

Dziękuję Pani Agnieszko, bo to „uroczy” to komplement chyba? 🙂

Odpowiedz

Agnieszka 7 listopada, 2012 o 1:28 pm

Tak, zdecydowanie komplement! Wywoływanie pozytywnych odczuć w takiej branży jak odszkodowania to nie lada sztuka 🙂

Swoją drogą mam właśnie dylemat czy zakładać kolejne blogi czy tworzyć je jako subdomeny strony domowej agnieszkastach.pl . Za pierwszą opcją przemawia fakt, że treści będą łatwiej wyszukiwalne przez G w blogach specjalizacyjnych, a za drugą, że cała oferta będzie w jednym miejscu, a ruch będzie atrakcyjniejszy dla potencjalnych reklamodawców.

Odpowiedz

Krzysztof Lehmann 5 listopada, 2012 o 4:40 pm

Gratuluje przede wszystkim ilość czasu oraz chęci, aby opanować tyle blogów (gdyż jest jeszcze blog dot. reklamy. Tylko pozazdrościć!

Jeśli mógłbym coś doradzić to jakąś wspólna komunikacja pomiędzy tymi witrynami, tak aby odbiorca treści np. o spółkach mógł trafić również bez problemu na Pana bloga poświęconego odszkodowaniom komunikacyjnym. Czyli gdzieś z boku na sidebarze mała lista własnych stron.

Odpowiedz

Robert Ratajczak 5 listopada, 2012 o 5:34 pm

Błażej, gratulacje z okazji narodzin 3 już bloga. Zachodzę tylko w głowę skąd Ty bierzesz na to wszystko czas 🙂 Powodzenia.

Odpowiedz

Błażej Sarzalski | Odszkodowania komunikacyjne 6 listopada, 2012 o 12:29 pm

Kurczę, z tym czasem to jest różnie z tym czasem, ale jak są chęci i trochę kreatywności to pisanie blogów jest niestraszne 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy 6 listopada, 2012 o 8:32 pm

Kasia Przyborowska również prowadzi trzy blogi 🙂 W jej przypadku załatwiły one cały rozwój jej kancelarii. Pewnie się to po prostu opłaca 🙂

Jeśli weźmiecie pod uwagę ponadczasowość tej formy promocji, to okaże się, że warto wysupłać odrobinę czasu na blog.

Ja sam mam blogów…. niech policzę…:
1. e-marketingowy
2. podatkowe:
– dochody zagraniczne
– dochody z Holandii
– czynny żal

Więc jest ich cztery. Chociaż te trzy ostatnie służą mi po to, aby testować, testować, testować rozwiązania, którymi potem się „wymądrzam”. Ale nie zabierają mi one wiele czasu. Wszystko w skutecznym e-marketingu sprowadza się bowiem do indywidualizacji nie tylko treści, ale też i formy 🙂

Pozdrawiam!
R

Odpowiedz

Błażej Sarzalski | Odszkodowania komunikacyjne 7 listopada, 2012 o 11:21 am

Oczywiście jest pewien element o którym wspomniał Rafał – prowadzenie bloga się po prostu opłaca, gdyby tak nie było to z dużą dozą prawdopodobieństwa zaprzestałbym prowadzenia bloga.

Natomiast im więcej blogów tym lepszy efekt – jeden blog może szufladkować, więcej blogów pokazuje jednak, że można być specem w kilku dziedzinach.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: