Specjalna wiadomość

przez Rafał Chmielewski dnia 5 listopada, 2014

IMG_1564Mam Ci coś ważnego do przekazania…

Od dawna już znowu to czuję. Chodzi za mną. Wierci mi dziurę w brzuchu. Nie daje mi normalnie żyć!

CO?

Chęć wygadania się!

Mam to z reguły na jesieni. Taka potrzeba opowiedzenia wszystkim o wszystkim. W tym przypadku o e-marketingu w kancelarii prawnej. A dokładniej – o blogu prawniczym.

Jak działa, dlaczego działa, dlaczego czasem nie działa, co zrobić aby działał, co zrobić, aby działał bez końca, itd.

Widzisz… to nie jest tak, że wystarczy założyć blog i już. Gdyby tak było, to blogi prawnicze, czy blogi firmowe, byłyby prowadzone na całym świecie. A nie są. Tak naprawdę blogi biznesowe żyją dobrze w USA i w Polsce. W szczególności polskie blogi prawnicze są wybitnie dobrymi blogami w skali globalnej. Dlaczego tak jest? Bo my wiemy, JAK to robić. Mamy unikalne doświadczenia, własny know how.

W drugiej połowie listopada zorganizuję szkolenie, gdzie NIE opowiem Ci, jak mieć bloga prawniczego jak z obrazka. To mnie nie interesuje. Opowiem Ci natomiast, jak za pomocą bloga prawniczego zmieniać świat.

Wszelkie szczegóły szkolenia podam tylko i wyłącznie osobom zapisanym na mój Biuletyn, zatem jeśli zastanawiasz się, czy to może być szkolenie także dla Ciebie, zapisz się po więcej informacji tutaj >> [oczywiście w razie czego będziesz mógł się w prosty sposób wypisać].

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: