Znowu muszę o tym napisać – WAŻNA informacja

przez Rafał Chmielewski dnia 27 listopada, 2014

Napisałem o tym około rok temu. Nie przypuszczałem, że po kolejnym roku podam do wiadomości decyzję, którą byłem „zmuszony” już raz podjąć.

Nie sądziłem, że po raz kolejny będę musiał rozmyślać na tym problemem. Ale jednak świat rozwija się szybciej, niż to zauważam na co dzień.

Z czego wynika ta decyzja?

Ano z tego, że do web.lex dołącza coraz więcej kancelarii. Obecnie jest to średnio jedna w tygodniu. Dołączenie kancelarii oznacza mnóstwo pracy na początku. Przede wszystkim mojej pracy, chociaż reszta, a w szczególności Mateusz Kapuściński (programista i kierownik projektu w web.lex) też pracuje wytrwale. Często po godzinach…

A więc nagły wzrost zainteresowania i przypływ klientów spowodowały, że znaleźliśmy się na granicy profesjonalnej obsługi.

Nie mogę dopuścić do sytuacji, w której dobra reputacja web.lex w naszej branży ucierpi z powodu tego, że mamy zbyt dużo pracy. Taki stan rzeczy nie mieści mi się w głowie.

Ponadto mam jeszcze kilka planów, które do końca roku chciałbym sfinalizować, a więc muszę na to znaleźć czas. Nie wspominając o bieżącej obsłudze kancelarii, które są już z nami.

Dlatego…

Od 1 Grudnia zamykam dostęp do naszej Grupy. Dostęp będzie zamknięty aż do końca roku. Jeśli chcesz do nas dołączyć jeszcze teraz, to masz czas na decyzję do końca listopada. Potem definitywnie zamykam na cztery spusty dostęp do Grupy web.lex.

Od nowego roku ruszamy z tradycyjną ofertą.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Lech 27 listopada, 2014 o 7:53 pm

Ile razy Ci już mówiłem, że jak popyt przewyższa podaż to się ceny podwyższa, a nie zamyka sklep 😉

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 28 listopada, 2014 o 10:00 am

Leszku, tak robią WSZYSCY 🙂

A ja jestem INNY 🙂

Nie chodzi mi o podniesienie cen: racjonalność to pewnie podpowiada, ale jednak web.lex to nie jest maszynka do generowania pieniędzy, ale raczej do zbudowania czegoś większego.

Poza tym ja patrzę na web.lex w szerszym kontekście. Kontekście moich własnych planów, dążeń, itd. W tej siatce web.lex jest elementem pewnej układanki, jest powiązany z innymi przedsięwzięciami. Itd.

Na tym tle właśnie podejmuję takie, a nie inne, decyzje.

Serdecznie Cię Leszku pozdrawiam życząc spokoju i dobrej pogody na weekend! 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: