Blog Prawniczy to temat gorący jak nigdzie indziej

przez Rafał Chmielewski dnia 31 sierpnia, 2016

Dziś udzielałem wywiadu pewnemu portalowi, który zadał mi pytanie, jak się czuję jako ojciec blogosfery prawniczej.

Jak się czuję? HAHA 🙂 Przeczytasz niebawem – na pewno link Ci podeślę.

Ale fakt jest taki, że blogi prawnicze chyba stają naprawdę gorącym tematem w kontekście możliwości promocyjnych, jakie dają inteligentnym kancelariom.

Potwierdza to tematyka nadchodzącej konferencji Law Summit 2016, o której już pisałem wcześniej. Dziś poruszam ten temat raz jeszcze, ponieważ dowiedziałem się, że kolejną prelegentką podczas tego wydarzenia będzie pani mecenas Katarzyna Przyborowska, prowadząca z dużym sukcesem aż trzy blogi prawnicze w ramach swojej warszawskiej praktyki. Tematem jej wystąpienia będzie Blog prawniczy – sposób na sukces. Pokaż swoją specjalizację.

Z tego wynika także, że podczas tegorocznego Law Summit obecne będą aż cztery osoby poruszające tematykę bloga prawniczego! W tym trzy, czyli wspomniana pani Katarzyna oraz panie Monika Markisz i Aneta Sieradzka, które z zaszczytem w prowadzeniu ich blogów wspiera web.lex.

Trzymam za wszystkich swoje kciuki! 🙂

*****

Może ciekawi Cię, dlaczego ja nie opowiadam o blogu prawniczym podczas Law Summit 2016… Przecież byłem obecny na pierwszej edycji tejże konferencji 🙂 Cóż… temat jest delikatny i niech pozostanie on tajemnicą 😉

Zrzut ekranu 2016-06-23 o 12.02.31

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: