Intercyza – nowy blog w web.lex network

przez Rafał Chmielewski dnia 20 grudnia, 2011

Intercyza Blog Anny Tarczyńskiej o relacjach majątkowych między małżonkami

Mam duży zaszczyt i przyjemność zakomunikować, że do sieci blogów web.lex dołączył kolejny blog prawniczy.

Jego autorem jest Anna Tarczyńska, a blog – jak sama nazwa mówi – traktuje o skomplikowanych relacjach między małżonkami, mających podłoże majątkowe:

… kwestie rodzinno-prawno-finansowe to bardzo bardzo ważna działka. Jedna z najważniejszych. Dotyczy niemal wszystkich: i poważnych prezesów i przysłowiowego Kowalskiego.

Zapraszam na blog Intercyza!

{ 7 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Anna Tarczyńska | Intercyza Blog 20 grudnia, 2011 o 6:31 pm

Rafałowi serdecznie dziękuję za oficjalne powitanie, a wszyskich zainteresowanych tematyką relacji majątkowych małżeńskich i partnerskich, wpływem tych relacji na sytuację wierzycieli, współodpowiedzialności za zobowiązania itp. itd., zapraszam do odwiedzania mojego bloga ;).

Odpowiedz

Lech 20 grudnia, 2011 o 9:20 pm

Wpisy ciekawe, widać (zapewne) dobrą szkołę Rafała 🙂

Odpowiedz

Anna Tarczyńska | Intercyza Blog 20 grudnia, 2011 o 9:40 pm

Szkołę Rafała rzeczywiście trudno przecenić. W szczególności przy przełamywaniu mentalnych oporów konserwatywnych prawników. Takie są przynajmniej moje doświadczenia.

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 20 grudnia, 2011 o 9:50 pm

Dzięki, dzięki!

Wszystko, każdy sukces, bierze swój początek w umyśle 🙂

Powodzenia Aniu!
Rafał

Odpowiedz

Błażej Sarzalski | Rejestracja spółki z o.o. 22 grudnia, 2011 o 2:26 pm

Rzeczywiście coś w tym jest – blog pozwala nam być luźniejszymi i bardziej relacyjnymi. Odbieram ostatnio od ludzi sygnały, że im się to podoba – tylko mrugnięcie okiem dzieli nas od momentu, w którym całe środowisko to zrozumie…

Trzeba dobrze wykorzystywać ostatnie chwile, które upływają do otwarcia konserwy 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 22 grudnia, 2011 o 3:06 pm

Chyba coś w tym jest 🙂

W USA już konserwa jest otwarta – właśnie przeglądam dzisiejsze wyniki badań nt. przyszłości mediów społecznościowych w tamtejszej branży prawniczej: http://www.prnewswire.com/news-releases/lexisnexis-and-vizibility-release-research-results-on-the-use-of-social-media-within-law-firms-135994308.html Niebawem coś skrobnę na ten temat, ale blogi przeważają tam nad innymi formami komunikacji. Natomiast profile LI, Twitter i FB są często zaniedbywane i nieaktualne.

Pozdrawiam Błażeju!

Odpowiedz

Anna Tarczyńska | Intercyza Blog 22 grudnia, 2011 o 7:57 pm

Ciekawa jestem jaki jest procent blogujących prawników w USA w stosunku do całej grupy prawników wykonujących zawód w tym ogromnych państwie. Obawiam się, że to promil. U nas też jest i w najbliższym (a także w dalszym) czasie będzie to promil. Liczba blogujących będzie pomalutku wzrastać, a liczba nieblogujących wzrastać będzie lawinowo. Tak to widzę na najbliższe lata. Ale oczywiście z ogromnym zaciekawieniem obserwuję zachodzące zmiany.

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: