Nowe blogi prawnicze w web.lex network

przez Rafał Chmielewski dnia 8 maja, 2012

Uprzejmie donoszę, że dziś oficjalnie dołączyły do web.lex network dwa wyjątkowe blogi prawnicze.

W kolejności alfabetycznej:

Blog dotyczący procesu inwestycyjno-budowlanego, prowadzony przez dwie panie mecenas: Angelikę Czubacką i Agnieszkę Stec z warszawskiej kancelarii.

Jak mówią autorki tego bloga:

[W] blogu znajdziesz informację o tym jak zrealizować inwestycję budowlaną, jak sprawnie i bezpiecznie kupić mieszkanie oraz jak radzić sobie z problemami, które pojawiają się  trakcie funkcjonowania Wspólnoty Mieszkaniowej.

Zapraszam do odwiedzin! Szczególnie, jeśli planujesz postawić  fabrykę, albo po prostu domek 🙂

Drugi blog to blog doświadczonej już w prawniczym blogowaniu i wielu już znanej mecenas Kaliny Jarosławskiej. Kalina prowadziła wcześniej dwa blogi i dla mnie osobiście jest ogromnym wyróżnieniem możliwość współpracy z tą właścicielką gdańskiej, położonej blisko Zatoki, kancelarii.

Poprzednie dwa blogi miały za swój przedmiot prawo pracy i tym razem nie jest inaczej tyle, że nowy blog Kaliny skupia się na wąskim zagadnieniu rozwiązywania stosunku pracy. Jak mówi autorka:

[…] blog poświęcony jest problematyce prawidłowego rozwiązania umowy o pracę i możliwości obrony przed nim. Jest on przeznaczony i dla pracowników, i dla pracodawców.

Zapraszam do odwiedzin tego bloga!

I bloga Proces inwestycyjno-budowlany!

🙂

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Paweł Judek | blog o prawie transportowym 9 maja, 2012 o 10:38 pm

Blogi wyglądają bardzo interesująco – blog Kaliny śledzę zresztą już od dłuższego czasu – ale mam wrażenie, że web.lex chyba nie lubi za bardzo produktów google’a. U Błażeja na chromie nie są widoczne żadne ankiety, a na nowych blogach na chromie nie działają poprawnie linki do kanałów RSS. Dobrze byłoby to poprawić – używam standardowo chroma, a żeby subskrybować te blogi muszę specjalnie wejść na nie w innej przeglądarce.

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 9 maja, 2012 o 11:39 pm

web.lex kocha Google 🙂

Dzięki Pawle za uwagi! Gdybyś coś jeszcze zauważył daj znać. My nie używamy chrome i nawet pomimo sprawdzenia, czy wszystko wszędzie jest ok, najpewniej coś pomijamy.

Rafał

Odpowiedz

Paweł Judek | blog o prawie transportowym 22 maja, 2012 o 10:04 pm

Znowu coś znalazłem 🙂 Są błędne linki przy wizytówkach autorek (odwołanie do „o autorach” zamiast „o autorkach”.

Przy okazji – czy zmieniliście nazwę bloga? Nigdzie nie widzę nic o procesie inwestycyjno-budowlanym, a są teraz Nieruchomości bez tajemnic.

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 23 maja, 2012 o 9:33 am

Hej!

Faktycznie zmienialiśmy strategię. I być może to jest powód tego niedopatrzenia, gdyż w samym blogu było trochę zmian. A to było drobne, lecz bardzo ważne. Dziękuję Pawle 🙂
Rafał

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: