Pozdrowienia!

przez Rafał Chmielewski dnia 26 września, 2012

Dziś nie chcę Ci pisać o tym, jaką pomocą może być dla Twojej kancelarii blog prawniczy, czy przystąpienie do web.lex network.

Dziś chcę po prostu pozdrowić Cię z pokładu jachtu, na którym aktualnie się znajduję.

Nie ruszyłem w daleki rejs, jak to zwykłem robić jeszcze zanim powiększyła mi się rodzina. Ot po prostu skromne tygodniowe spotkanie z moim starymi przyjaciółmi. Jak pisałem poprzednio, każdy z nich ma swój własny biznes i każdy z nich ma swoje własne bogate, najcenniejsze doświadczenia z bycia przedsiębiorcą.

Kiedy jeszcze miałem czas i przyjemność prowadzenia rejsów morskich, często zdarzało mi się przemierzać świat nocą. Na morzu ma to swój unikalny urok, gdyż wtedy wszystko dookoła, nad Tobą i pod Tobą, jest czarne. A jeśli masz to szczęście i niebo jest bezchmurne, to wszędzie dookoła widzisz miliony światełek – gwiazd. To są takie chwile, kiedy możesz zresetować wszystkie swoje emocje, wspomnienia i poczucie czasu. Masz wrażenie, że oto dotykasz rzeczy fundamentalnych. To są momenty, kiedy zaczynasz zadawać sobie takie pytania, jak: kim jestem, skąd jestem, dokąd zmierzam, czego chcę.

Pozdrawiając Cię z Mazur chcę Ci życzyć tego, byś w pośpiechu i ferworze dnia codziennego, znalazł czas na chwilę spokoju, ciepła i radości.

Wracam w piątek wieczorem.

{ 6 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Beata 26 września, 2012 o 11:09 pm

Życzę udanego wypoczynku,pomyślnych wiatrów i czekamy na świeże pomysły!
Pozdrawiam

Odpowiedz

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy 27 września, 2012 o 8:59 am

Dzięki Beato!
Pozdrawiam!
R

Odpowiedz

Lech 27 września, 2012 o 6:51 am

Zazdroszczę Ci nocnego żeglowania.

Odpowiedz

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy 27 września, 2012 o 9:00 am

Następnym razem zabiorę Ciebie 🙂

R

Odpowiedz

Błażej Sarzalski | Rejestracja spółki z o.o. 27 września, 2012 o 1:52 pm

Chociaż jestem szczurem lądowym to uczucie oglądania milionów gwiazd na nocnym niebie kojarzy mi się z wycieczką na Saharę, jak spojrzałem w nocy na niebo to było to najpiękniejsze niebo jakie widziałem, nie skażone cywilizacją i światłami miast, wsi i miasteczek.

Odpowiedz

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy 30 września, 2012 o 9:03 pm

Na pewno 🙂 I na pewno było inne niż tutaj 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: