Najpełniejsza we wszechświecie wiedza o e-marketingu prawniczym

przez Rafał Chmielewski dnia 22 maja, 2013

Muszę Ci się do czegoś przyznać. Nie pisałem o tym w blogu. Nie chwaliłem się.

Zorganizowałem szkolenie e-marketingowe, które miałem przyjemność prowadzić w zeszłym tygodniu.

Zainteresowanie szkoleniem było tak duże, że musiałem podzielić wszystkich chętnych na dwie grupy. Tak więc zajęło mi ono dwa dni. Dwa pełne dni. Po 8 godzin.

Czego uczyłem?

W skrócie: tego, jak zrobić z sieci maszynkę do generowania w kancelarii klientów.

Po raz pierwszy publicznie pokazałem, jakie sztuczki e-marketingowe można wykorzystywać, aby np. wejść na konkurencyjny rynek i go całkowicie zakasować. Jak pisać, aby jak magnes przyciągać uwagę klientów. Co zrobić, aby zostać liderem branży. Jak realizować strategię e-marketingową, aby zajmowała mało czasu, była przy tym skuteczna, a do tego jeszcze aby dawała poczucie zadowolenia i radości. Co więcej, aby zmieniała opinię o naszej branży i wizerunek prawnika.

Na szkolenie przyjechali prawnicy z całej Polski: od Szczecina po Katowice.

W web.lex pełnię różne funkcje: jestem szefem, dbam o wizerunek i marketing, jestem sprzedawcą, zatrudniam i zwalniam pracowników, rozwijam Grupę web.lex i pielęgnuję relacje z jej członkami. Ale gdybym miał przyznać się, co tak naprawdę sprawia mi najwięcej radości, to właśnie rozmowy: z klientami i podczas szkoleń. Dlatego tak bardzo cenię sobie czas, który spędziłem w przemiłej atmosferze w zeszłym tygodniu z osobami, które miałem przyjemność gościć.

Jedna z uczestniczek – Katarzyna Klemba – napisała mi taką opinię:

Szkolenie Skuteczne Systemy E-marketingowe, prowadzone przez Rafała Chmielewskiego, to szkolenie, które z czystym sumieniem polecam. Każdy, kto na poważnie chce zaistnieć w sieci powinien na nim być. Rafał pokazuje jak najskuteczniej dojść do celu, przekazuje ogrom praktycznej wiedzy w przystępny sposób. Wszystko  przedstawione było na przykładach, które sam przetestował, sam wprowadził w życie, to daje zaufanie do wiedzy, którą przekazuje. Wiem, że dzięki szkoleniu zaoszczędziłam dużo czasu, który musiałabym poświęcić, żeby dojść do wiedzy, którą się podzielił. Zostałam też zmotywowana do działania ze zdwojoną siłą. Ponadto Rafał jest przemiłą osobą, działającą bardzo profesjonalnie, chętną do pomocy, zawsze dla klienta otwarty i dostępny

Na koniec wisienka:

W czerwcu planuję dodatkową edycję tego szkolenia. Tym razem nieco szerszą merytorycznie.

Czego będziesz mógł się nauczyć dokładnie i kiedy: tego jeszcze nie wiem na 100%. W każdym razie wszystkie informacje podam wyłącznie osobom, które są subskrybentami mojego Biuletynu. Musisz się więc zapisać, aby poznać szczegóły i zadecydować, czy chcesz się z nami spotkać w kolejnej edycji szkolenia.

Zapisz się:

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: