Ostatnie miejsce na szkolenie z legalnego e-marketingu w kancelarii prawnej!

przez Rafał Chmielewski dnia 6 grudnia, 2013

A co tam…. postanowiłem ogłosić i tutaj, chociaż wcześniej nie zamierzałem tego zrobić….

Mam OSTATNIE WOLNE miejsce na szkolenie o tym, jak wyrwać się z macek bezkształtnej, lepkiej, przerażającej prawniczej konkurencji i pomknąć swobodnie do własnego celu.

Zatem nie będzie to szkolenie o tym, jak prowadzić z sukcesem prawniczy blog. To będzie coś znacznie głębszego. Zamierzam pokazać ocean nie z poziomu łódeczki, ale zagłębić się razem z uczestnikami spotkania do poziomu Rowu Mariańskiego i z tego miejsca badać podstawy psychiki klientów, a raczej uczestników sieci, adresatów Twojej strategii e-marketingowej.

Prowadziłem już kilka takich szkoleń, ale to będzie miało najszerszy i najgłębszy zakres. Wdrożenie tego doświadczenia w życie da Ci przewagę konkurencyjną na lata, lata, lata.

Dlaczego?

Bo to nie będzie szkolenie o technologii (to byłoby pływanie łódeczką po oceanie). To będzie zagłębianie się w najlepszy i najsprawniejszy system e-marketingowy na Ziemi. System, na który składa się właśnie doświadczenie ludzkich zachowań.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia w Warszawie w biurowcu Lumen (kompleks Złotych Tarasów). Będzie trwało 8 godzin. Do szkolenia są 4 bonusy, ale to już Ci napiszę mailem, jeśli będziesz zainteresowany.

Koszt szkolenia: 2.497 pln netto.

Na szkoleniu jest tylko 5 osób. I zostało tylko jedno, jedyne wolne miejsce.

W razie czego daj mi znać. Adres e-mail znajdziesz na stronie Kontakt.

Dzięki!

Rafał

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: