web.lex meeting – co to jest?

przez Rafał Chmielewski dnia 9 maja, 2014

weblex meeting2

Od jakiegoś czasu po prawej stronie bloga widać obrazek web.lex meeting 2014, który… intryguje, jak się zdołałem przekonać:

– Co to jest Rafale?

Więc kilka słów wyjaśnienia:

web.lex, to nazwa mojej firmy (jeśli jeszcze nie wiesz, to pomagamy kancelariom w rozwoju w sieci, ale nie tylko), natomiast meeting – to … wiesz co to jest 🙂

Zatem…

Raz w roku, w maju, spotykamy się z całą Grupą web.lex (wszyscy autorzy blogów). Spotykamy się, by przede wszystkim mile spędzić czas. Ale to nie znaczy, że siedzimy przy grillu i pijemy wino. To oczywiście też, ale głównie bierzemy udział w szkoleniach – zabawa jest potem.

W tym roku web.lex meeting będzie miał miejsce 31 maja, a jego motywem przewodnim będą dane osobowe w kancelarii prawnej. Odbędą się trzy szkolenia: 1. ochrona i przetwarzanie danych osobowych w kancelarii, 2. ochrona danych na urządzeniach mobilnych, 3. e-mail marketing w kancelarii, jako także tematyka związana z danymi osobowymi.

Potem część „nieoficjalna” [w zeszłym roku, ta część skończyła się nad ranem :)].

W tym roku spodziewam się około 40 gości z całej Polski. Jako że autorzy naszych blogów prowadzą swoje kancelarie od morza do Tatr, oraz od „Rzeszy do Związku Radzieckiego”, to będzie to bardzo fajna, silna, przekrojowa grupa ludzi. Grupa z ogromnym potencjałem intelektualnym, marketingowym i biznesowym.

******

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie web.lex meeting, czy Grupy web.lex, napisz je poniżej w komentarzu.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: