Po web.lex Meetingu 2015

przez Rafał Chmielewski dnia 1 czerwca, 2015

W ostatnią sobotę miał miejsce kolejny web.lex Meeting. Czyli spotkanie prawników – autorów najlepszych blogów prawniczych na Ziemi.

Dlaczego najlepszych? Dowiesz się stąd.

Od czterech lat organizuję w naszej Grupie takie spotkania. W maju. Jest to czas na poznanie się (wreszcie) w realu, ale też na podszkolenie się w różnych istotnych zakresach. W tym roku tematem przewodnim było właściwe zatrudnianie właściwych ludzi na właściwe stanowiska. A gościem specjalnym był mistrz Paweł Królak.

Spotkaliśmy się wieczór wcześniej na biforku, a skończyliśmy afterkiem po sobotnim szkoleniu. Z pokładu zszedłem ostatni o godz. 24.

Było cudownie. Zarówno przyjacielska atmosfera, jak i niezwykle wartościowe szkolenie, to były genialne mieszanki całości. Aż szkoda, że spotykamy się raz w roku 🙂

==================

Jak udało mi się zgromadzić wielu tak fajnych ludzi?

Ja tego nie zrobiłem. Zrobił to za mnie mój blog. Blog dobrze prowadzony robi przesiew: odrzuca „złe ziarno” od dobrego. Zostaje tylko to ostatnie i z tym właśnie współpracujesz, jeśli taki blog masz. Dlatego wszyscy nasi Przyjaciele z Grupy web.lex to osoby bardzo do siebie podobne, dlatego sobie ufamy i chętnie się wspieramy.

Z takim podejściem do marketingu kancelarii wiążą się jeszcze inne ważne czynniki, które skutecznie pomagają rozwijać blog i biznes. Opowiem Ci o nich na pewno przy okazji.

===================

Tegoroczny web.lex Meeting był idealną okazją, aby podliczyć w końcu wszystkie nasze ultra super blogi. I co wyszło? Pełna, okrągła SETKA:

Zrzut ekranu 2015-05-26 o 01.50.47

============================

W tym roku, w ramach wzmacniania naszych blogów, stworzyliśmy kolejną platformę do ich promocji:

Zrzut ekranu 2015-05-30 o 00.28.18

Silniejsze blogi w naszej Grupie oznaczają silniejsze kancelarie. Silniejsze blogi w naszej Grupie oznaczają słabsze blogi konkurencji.

========================

W roku 2016 odbędzie się kolejny web.lex Meeting. Przyjedzie do nas prawdopodobnie ponownie Paweł Królak, ale już nie będziemy rozmawiać o zatrudnianiu, ale o mistrzowskim zarządzaniu zespołem.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Lech 2 czerwca, 2015 o 5:19 am

Znamswojeprawo.pl – przykład krytykowanej formuły bloga („blog o wszystkim”:)

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 2 czerwca, 2015 o 7:36 pm

Znam Swoje Prawo tak się ma do bloga, jak e-Prawnik.pl do bloga. 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: