Prawnicza blogosfera

przez dnia 9 grudnia, 2009

rr

Od dziś dodaję nową kategorię wpisów: Prawnicza Blogosfera. Będą tutaj skróty, dzień po dniu, tego, co pojawia się na poszczególnych blogach prowadzonych przez prawników i doradców podatkowych. To będzie nie tylko źródło wiedzy o tym, kto i co pisze w sieci, ale przede wszystkim, jak wdraża i realizuje swój prawniczy e-marketing.

Ok… ile mamy w Polsce profesjonalnych blogów prawniczych? Na razie tylko jeden (www.PodwojneOpodatkowanie.pl). Jest to mój blog, a więc o nim nie będę się tutaj rozpisywał. Natomiast funkcjonuje jeszcze blog doradcy podatkowego Mateusza Hołysza (www.holysz.com.pl/) i chociaż ma wszystkie cechy bloga, to jednak nie widzę, aby wdrożył narzędzia e-marketingowe poza samym blogiem. W każdym razie blog Mateusza Hołysza biorę pod uwagę przy kolejnych aktualizacjach jego treści.

Oczym pisze Mateusz Hołysz? O aktualnych zagadnieniach prawa podatkowego ogółem. Nie widać tutaj jakiejś szczególnej specjalizacji. Ostatni wpis z 2-go września traktuje o planach wprowadzenia nowej stawki ryczałtu od najmu mieszkania. Treść zainteresuje głównie osoby uzyskujące z tego tytułu duże dochody, bowiem nie będą oni już zmuszeni do płatności 20% podatku od czynszu, który otrzymują.

Czekam zatem na kolejne blogi! Czy się pojawią? Mam nadzieję, że tak – dzięki tej stronie 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: