Blog prawniczy zrobi z Ciebie eksperta!

przez dnia 13 kwietnia, 2010

Wspominałem już nie raz na łamach tego bloga, że blogi (również prawnicze) są przeglądane przez dziennikarzy i redaktorów gazet, którzy poszukują informacji, aby zgłębić dane zagadnienie, albo też w celu zasięgnięcia opinii lub nawet odkrycia nowego ciekawego tematu. Tutaj więc pojawia się duża szansa dla blogujących prawników, którzy dzięki swoim artykułom w blogach mogą uzyskać dodatkową reklamę w prasie i innych kanałach reklamowych (jak to było w moim przypadku).

Nie dalej jak wczoraj, po raz kolejny poproszono mnie o opinię dla Dziennika Gazety Prawnej:

Witam panie Rafale!

Na środę potrzebna mi opinia na 800 znakow nt. Zwrot podatku z zagranicy a ulga abolicyjna: osoby, które otrzymaly zwrot podatku z zagranicy – gdzie stosujemy metodę proporcjonalnego odliczenia – muszą podatek wykazać w polskim PIT. A jak się ma do tego ulga abolicyjna, którą stosujemy w przypadku metody proporcjonalnego odliczenia? Pozdrawiam i czekam na informację, czy mogę liczyć na taką opinię!

EM

DGP

Oczywiście, aby blog był chętnie czytany, musi być popularny. Jak stworzyć bardzo popularny blog prawniczy? O tym dowiesz się z bazy wiedzy, którą właśnie tworzę, i którą niebawem udostępnię.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: