Pamiętnik Adwokata już w przedsprzedaży!

przez Rafał Chmielewski dnia 24 października, 2016

Moja przygoda z Pamiętnikiem Adwokata powoli zbliża się ku końcowi. Przygoda, która zaczęła się w samym początku tego roku, kiedy postawiłem pierwsze kreski na mapie myśli, mającej zanotować moje plany, a przede wszystkim plan poradnika.

Chociaż kiedy o tym myślę w tym momencie, to mam wrażenie, że przygoda zaczęła się dużo wcześniej. W roku 2008, kiedy założyłem pierwszy komercyjny blog prawniczy w Polsce, a potem w roku 2009, kiedy za pomocą tego bloga e-marketignowego zacząłem szerzyć tę formę promocji kancelarii w sieci i założyłem web.lex.

Obecnie blogów prawniczych na bardzo wysokim poziomie w Polsce jest wiele. A drobną część tych najlepszych znajdziesz w Lex Monitorze. Większość z nich to najlepsze blogi kancelaryjne na całym świecie.

Dzisiaj niemal cała moja wiedza i doświadczenie znalazły swoje miejsce w jednym poradniku: Pamiętniku Adwokata. Poradniku, z którego dowiesz się niemal wszystkiego, czego potrzebujesz, aby w swojej kancelarii prowadzić wdrożyć a następnie prowadzić i rozwijać blog prawniczy.

Przez ten tydzień, od dzisiaj, Pamiętnik Adwokata znajduje się w przedsprzedaży. Drukarnia go drukuje, ale ze zniżką 10% poradnik możesz już kupić. Skorzystaj z tej okazji.

Dlaczego?

Bo wydrukowane zostanie tylko 1500 sztuk. To nie jest wiele. Zważywszy na to, że tylko w grupie „Pamiętnik Adwokata” na Facebooku jest ponad 3800 prawników czekających na ten poradnik. Na mojej liście mailingowej ponad 500. Na LinkedIn – ponad 2000. Na Twitterze – grubo ponad 500. Zatem w przedsprzedaży Pamiętnik Adwokata może się rozejść szybko – bardzo szybko.

Na razie nie wiem jak będzie wyglądała sytuacja z dodrukiem poradnika. To zależy od ponownych ustaleń z wydawcą.

Zajrzyj do księgarni OnePress >>

zrzut-ekranu-2016-10-22-o-14-41-33

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Olga Maciejewska 9 sierpnia, 2017 o 11:50 am

Chętnie przejrzę tę publikację. Szkoda, że już nie ma oferty promocyjnej. Pozdrawiam i czekam na kolejną publikację!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: