O przekraczaniu granic

przez Rafał Chmielewski dnia 18 kwietnia, 2015

Bywa, że granice przekraczamy w jednym, konkretnym momencie. Wiemy, że oto właśnie zaczęło się nowe, czy że jesteśmy gdzieś indziej. Z pełną świadomością zmiany.

Czasem jednak granice przekraczamy niezauważenie. Czasem trwa to jakiś czas, a czasem świadomość faktu przekroczenia dochodzi do nas po jakimś czasie.

W web.lex takie granice przekraczaliśmy już nie raz. Czy to w momencie, w którym założyłem tego bloga, od którego wszystko się zaczęło. Czy to w chwili, kiedy wykonaliśmy pierwszą usługę. Czy to w momencie, w którym doszło do mnie, że wszyscy nasi Przyjaciele tworzą niezwykłą, wyjątkową i zarazem unikalną Grupę. Czy to w dniu pierwszego web.lex meeting’u w 2012 roku. Czy to w dniu, w którym zatrudniłem pierwszego pracownika. Czy ostatnio, kiedy poznałem Maćka Gnyszkę, z którym razem budujemy siostrę web.lex’a.

Mam nadzieję, że także dzisiaj, po raz kolejny, przekraczamy nową granicę. Lecę właśnie bowiem do Londynu, aby przeszkolić nasze dwie, nowe, zaprzyjaźnione kancelarie, które teraz będziemy mieli przyjemność wspierać w rozwoju. Na miejscu spędzę cały dzień.

Nie wiem oczywiście, jak dalej potoczy się historia. Życie jest bogate w niespodziewane wydarzenia. Ale chciałbym, aby web.lex rósł dalej w Polsce i poza nią. I mam nadzieję, że przy tym wszystkim sprostam wyzwaniu, jakie z tym się wiąże.

Serdecznie Cię pozdrawiam!

🙂

IMG_3362

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Adam Knopik | Transportowy 27 kwietnia, 2015 o 3:20 pm

Rafale,

serdecznie gratuluję Ci wspaniałego rozwoju firmy, Twojej wizji, że to wszystko wypali i przekraczania granic nie tylko tych na lądzie! Bardzo cenię to czego dokonałeś w naszej branży!

Za jedno muszę Cię jednak zganić – tak po koleżeńsku oczywiście 🙂
Zawsze na każdym kroku powtarzasz nam, że to człowiek jest najważniejszy, że biznes robi się z ludźmi, a nie z firmami i właśnie dlatego emocje w tym wszystkim odgrywają kluczową rolę! Ja się z tym całkowicie zgadzam i popieram – ale teraz czytam to co wyżej napisałeś i przecieram oczy ze zdumienia… lecisz do Londynu „przeszkolić dwie zaprzyjaźnione kancelarie”? To ja się pytam gdzie w tym wszystkim są ludzie Rafale? 🙂
Ja wiem, że to skrót myślowy i może się czepiam.. ale prawnicy zawsze się czepiają szczegółów 🙂

Serdecznie Cię pozdrawiam Rafale!
A.K.

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 28 kwietnia, 2015 o 9:23 am

Dzień dobry Adamie! 🙂

Witaj 🙂

Oczywiście to myślowy skrót – jakoś tak mi się napisało, aczkolwiek chodzi właśnie o Przyjaciół 🙂

Serdecznie Cię pozdrawiam!
Rafał

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: