5 edycja web.lex Meeting

przez Rafał Chmielewski dnia 13 maja, 2016

web.lex Meeting już jutro! Będzie to piąta edycja tego spotkania.

Pamiętam, kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się zupełnie nieformalnie w kilka osób. Najpiękniejsze jest to, że te same osoby wciąż są z nami i wciąż prowadzą swoje unikalne blogi prawnicze! Pięć lat! Ponad zresztą!

W kolejny roku, czyli 2013, spotkaliśmy się już w gronie kilkunastu osób i po raz pierwszy nasze spotkanie przybrało formę szkolenia. Wtedy to poznawaliśmy ważki temat wartości w przedsiębiorstwie. Na szkoleniu prelegentami byli Piotr Benedyk – biznes coach, oraz Ryszard Sowiński (przedstawiać nie muszę na pewno :)). Także i ja wtedy opowiedziałem o tym, jak wartości kancelarii pokazywać w blogu prawniczym.

Podczas web.lex Meetingu w roku 2014 spotkanie przybrało już większą formę. Przyjechało wówczas ponad 20 Autorów naszych blogów. Tematem szkoleń było bezpieczeństwo informacji w kancelarii i ochrona danych osobowych. Najpierw o ochronie danych opowiadała pani mecenas Mariola Malicka, a następnie o bezpieczeństwie na urządzeniach mobilnych Michał Sajdak z firmy Sekurak. Jako ostatni wystąpił niejaki Rafał Chmielewski z tematyką związaną z danymi osobowymi, czyli z e-mail marketingiem prawniczym.

W zeszłym roku, liczba uczestników przekroczyła już 30 osób. A na web.lex Meetingu gościliśmy Pawła Królaka, przedsiębiorcę i wizjonera, który uczył nas tego, w jaki sposób dobrze zatrudniać pracowników do firmy i kancelarii. Szkolenie Pawła było tak dobre, że wszyscy uznali, że musimy się spotkać z nim ponownie w tym roku.

I właśnie jutro, podczas web.lex Meeting ’16, posłuchamy Pawła w temacie zarządzania zespołem. Na liście obecnych znajduje się 46 wyjątkowych osób, Autorów naszych wyjątkowych blogów prawniczych.

Zaczynamy o 10.00 a kończymy o godzinie 18.00. Potem idziemy na małe co nieco 🙂

A dzisiaj drobna lampka wina w Kafe Zielony Niedźwiedź 🙂

Zrzut ekranu 2016-04-19 o 22.36.03

 

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Adam Knopik | Transportowy 15 maja, 2016 o 6:41 pm

Rafale,

dziękuję za wspaniały web-lex Meeting 2016 i genialne szkolenie Pawła Królaka! To był bezcenny czas!

Do zobaczenia na kolejnym web-lex Meetingu 🙂

Pozdrawiam, A.

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 16 maja, 2016 o 6:59 am

Adamie! Bardzo Ci dziękuję! Jesteś zawsze mile widzianym gościem! 🙂

Rafał

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: